Ana Sayfa Web Tasarım

Web Tasarım

web tasarım

web tasarım
Ercan Medya web tasarım ajansı, benzersiz, seçkin, körca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, Ercan Medya web tasarım kültürünün esasidir.

Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli ahenkunu sağlayan, dahilerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlataraf işler çıkarmaktadır.

Web Tasarım Süreçleri;

Ercan Medya web tasarım ajansı, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular.

Öncelikle firmaları çok iyi anneliz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp devinime geçer.

Alınan izlenimleri ve düşünceleri alıcısi ile paylaşır. Tüm kreatif uçurumatıcılık kabiliyetlerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.

Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.

Tüm bu aşamaların düzgün bir biçimde yürüyebilmesi dahilin Ercan Medya web tasarım ajansı ve alıcınin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar mühim iki öğe daha vardır.

Web sitesinin Yaşatılması aşaması dahilin, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, Ercan Medya web tasarım ajansı, dahilerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu dahilerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.

Web sitesinin yapılması ve ıslakatılması, hedef ziyaretçilerin ayrımında-lığının sağlanmaması duruminde tekrar eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda hususilikle internet reklamcılığı dönemye girmelidir. Arkör motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış dahilerik ve mimarinin doğal nihayetuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir. Ercan Medya bu kısmıyla bakıldığında başarılı kayıtlar yapmış olsa da herhangi bir konumlkör garantisi vermez.

Garantili konumlkör sadece Google AdWords ile mümkün olmaktadır. Bunun dahilin İletişim Formunu doldurulması gerekmektedir.

e-ticaret sitesi

E-Ticaret projeleri Ercan Medya dahilin butik hizmetler kapsamında kıymetlendirilir. Hazır paketler ya da üstünkörü ovalımlara değil, senelarca geliştirilmesi dahilin emek harcanmış kod altyapılarıyla işe ve alıcıye ahenklu modüller bütünü ile ıslakama geçirilmektedir.

Bir e-ticaret veya sanal market sitesinin sağlamlık ve işlevsellikten nihayetra en mühim tarafı web tasarımıdır. Z karakter estetik görselliği ve profesyonelliği ile de güven vermek bir e-ticaret sitesinin esas taşıdır.

E-Ticaret ovalımlarında firmamız bazı iş birliktelikleri de yapmaktadır. Bu iş birliklerinin yapıldığı firmalar da senelardır Ercan Medya ile birlikte onlarca projeye imza atmışlardır.

portal web site tasarımı

Ercan Medya web tasarım ajansı Portal sitelerin tasarımı ve ovalımı konusunda da yetkinleşmiştir. İçerik güncellemelerinin tarafı giza tasarımlarını da yönetebilen portal site sahipleri, uzun vaçılgın destek ve ek geliştirme hizmetleri ile Ercan Medya’nın gönüllü bağımlı alıcıleri olmuştur.

Portal sitelerin banner reklam gösterimleri ile alakali ek ovalımlar geliştiren Ercan Meduçurum web tasarım ajansı; site sahiplerinin reklam gelirleri elde etmelerine de vesile olmaktadır.

 

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

ErcanMedya.Com